Відкрийте для себе світ привілеїв Gunsel Air Cargo

ТОВ "ГАНСЕЛ" є офіційним призначеним агентом з продажу вантажів Турецьких авіаліній в Україні з кінця 2015 року. Ми пропонуємо експортні послуги в 124 країни світу, співпрацюючи з найбільш швидкозростаючим вантажним авіаперевізником по всьому авіаперевізником, що найшвидше зростає у світі. ТОВ "ГАНСЕЛ" здійснює вантажні авіаперевезення в більш ніж 300 міжнародних напрямків з Міжнародного аеропорту "Бориспіль" (KBP), Міжнародного аеропорту "Харків" (HRK), Міжнародного аеропорту "Одеса (ODS) та інших аеропортів України. ТОВ "ГАНСЕЛ" має широку мережу агентів по всій Україні, що дозволяє ефективну співпрацю з вантажовідправниками.

Geeks Image

Консультаційна служба

Geeks Image

З аеропорту в аеропорт

Geeks Image

Оптимальний час

Geeks Image

Найкращі ціни

Geeks Image

Відстеження відправлень

Geeks Image

Наживо

  • Кімната для тварин під час перевезення
  • Ветеринарна служба
  • Пріоритетне завантаження та розвантаження
  • Ефективний і безперебійний процес обробки
  • Кваліфікований персонал з IATA LAR
  • Сертифікат
Geeks Image

Цінний

Geeks Image

Вантажні перевезення

Geeks Image

Статут

Geeks Image

Швидкопсувні

Geeks Image

Небезпечно.

Geeks Image

Похорон.

Geeks Image

Доставка з TK PLUS

Запит на доставку

ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ

Сформуйте запит на доставку, використовуючи форму нижче, і надішліть його нам. Ми розглянемо можливість прийняти даний вантаж і запропонуємо тариф.

Geeks Image

Наші напрямки

ДОСЛІДЖУЙТЕ НАШ СВІТ

Geeks Image

Туреччина

Україна

Німеччина

Польща

Австрія

Азербайджан

Бельгія

Бразилія

Болгарія

Туреччина

Канада

Китай

Кротіа.

Данія

Єгипет

Естонія

Фінляндія

Франція

Франція

Грузія

Німеччина

Ірландія

Італія

Латвія

Литва

Малайзія

Мальта

Мексика

Марокко

Нідерланди

Норвегія

Португалія

Румунія

Саудівська Аравія

Словенія

Іспанія

Швеція

Швейцарія

Туніс

Туркменістан

Сполучене Королівство


прямокутник
прямокутник
прямокутник

Часто задавані питання

Ви можете переглянути наші підборки найбільш часто задаваних питань або перейти за посиланням на сторінку часто задаваних питань, щоб дізнатися більше.

Докладніше
Сервіс Попереднього бронювання доступний на міжнародних рейсах. Для цього вам потрібно зв'язатися за номером +380 (93) 320-44-44 (щоденно з 08:00 до 20:00). Сервіс попереднього бронювання недоступний на внутрішніх маршрутах. Ви можете придбати квиток на сайті.
Квиток можна придбати на веб-сайті Gunsel за посиланням https://gunsel.ua/, у касах Gunsel (список кас за контактом ) та на партнерських сайтах.
Так, вам потрібно надіслати наступну інформацію на адресу help@gunsel.ua :
- Установчі та реєстраційні документи вашої організації/компанії;;
- маршрут, дата і час поїздки, на яку потрібні квитки;
- прізвище та ім'я пасажира (для міжнародних поїздок - латинськими літерами, з серією та номером паспорта);
- контактний номер телефону пасажира або особи, відповідальної за групу.
Заявки обробляються у робочі дні з 10:00 до 18:00.
Квитки зі знижкою завжди доступні для певних категорій пасажирів*:
- діти (до 5 років включно на день подорожі) - знижка 50%.
Крім того, Gunsel часто проводить акції, в яких може приймати участь кожен і придбати квитки за спеціальною знижкою.
Знижені квитки доступні на офіційному веб-сайті https://gunsel.ua/ та за контактом контакті*Пасажири, які скористалися знижкою, повинні мати документ, що підтверджує право на отримання знижки (свідоцтво про народження), при посадці в автобус.
Якщо квиток містить до 3 помилок у прізвищі та імені, які не вимагають повної зміни, то пасажирів з таким квитком можуть прийняти на поїздку без необхідності їх виправлення. Якщо в квитку є помилка у даті відправлення, такі квитки повинні бути повернуті на місце придбання до дати відправлення і придбані нові.
Якщо квиток був придбаний на веб-сайті Gunsel:
Посилання на квитки доступне у SMS-повідомленні* після успішного придбання квитка, яке буде відправлено на вказаний номер телефону. Якщо після покупки квиток не надійшов на електронну пошту, дотримуйтеся наступної процедури:
- перевірте статус оплати квитка (якщо час на його видання закінчився, він може не бути створеним, і оплата з картки не була знята);
- перевірте папку "Спам" та інші розділи поштової скриньки;
- якщо квиток не знаходиться в електронній поштовій скринці (включаючи папку "Спам"/"Нежаданий лист"), напишіть запит на адресу   help@gunsel.ua .
Квитки не надходять на поштові скриньки, зареєстровані на доменах yandex.ru, mail.ru та інших заборонених російських доменах відповідно до законодавства України.
*SMS-повідомлення відправляються лише на номери українських мобільних операторів. Якщо квиток був придбаний на іншому сайті: зверніться до служби підтримки сервісу, де ви придбали квитки.
Необов'язково роздрукувати квиток. Посадка в автобус дозволяється з квитком у форматі PDF на екрані вашого телефону та/або планшета.
Тип багажу Допустима кількість одиниць Опис Розміри Вартість на внутрішніх рейсах Вартість на міжнародних рейсах
Ручний багаж 1 Розміщується на верхньому багажнику Максимум. 42x30x18 см, макс. 7 кг. Безкоштовно Безкоштовно
Ручний багаж 1 Розміщується в багажному відділенні Максимальний розмір. 80 x 50 x 30 см, макс. 25 кг. Безкоштовно Безкоштовно
Додатковий багаж 1 Габарити не більше першого, розміщеного в багажному відділенні відділення Максимальний розмір. 80 x 50 x 30 см, макс. 25 кг. Половина вартості повного квитка Половина вартості повного квитка
Спеціальний багаж 1 Спортивний інвентар, складені дитячі коляски, інвалідні візки, велосипеди (в складеному та упакованому вигляді) розміщуються в багажному відділенні Негабаритний багаж, сума вимірів якого не перевищує 240 см і важить не більше 30 кг. Дитяча коляска, інвалідний візок - безкоштовно, інше - 1000 грн. Дитяча коляска, інвалідний візок - безкоштовно, інше - від $ 40 (у гривнях за комерційним курсом на день поїздки) поїздки)
Музичні інструменти 1 Упаковано в тверду коробку Розмір до 42 x 30 x 18 см, макс. 7 кг. - на багажній полиці безкоштовно, при перевищенні габаритів - у багажному відділення За ціною повного квитка 40 доларів США (у гривнях за комерційним курсом на день поїздки)
Так, ми приймаємо посилки для відправлення. З питань перевезення посилок ви можете зв'язатися за номером телефону +380 (93) 320-44-44 (щоденно з 08:00 до 20:00).
ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗАБОРОНЕНО:
❌ Тварини
❌ Продукти харчування
❌ Ліки та дієтичні добавки;
❌ Тютюнові, алкогольні та наркотичні вироби (в тому числі електронні сигарети);
❌ Техніка та електроніка;
❌ Автозапчастини та їх елементи;
❌ Фірмові товари в упаковці;
❌ Косметичні засоби та препарати;
❌ Легкозаймисті, отруйні та вибухонебезпечні речовини/рідини.
Перевезення тварин, птахів та домашніх тварин в автобусах заборонено, за винятком собак-поводирів, якщо вони супроводжують осіб з інвалідністю.
Автобуси "Гюнсел" не обладнані туалетами, проте регулярні санітарні зупинки на маршруті, місце і тривалість яких оголошує екіпаж. екіпаж.
Якщо пасажир залишив речі в автобусі, будь ласка, зателефонуйте за номером +380 (93) 327-16-02 (щодня з 7:00 до 19:00).
Якщо речі були знайдені, вони зберігатимуться в компанії Gunsel і будуть повернуті пасажиру на його вимогу. пасажиру на його вимогу.
Електронний квиток (номер закінчується на 20) можна повернути перед відправленням автобуса на сайті за за посиланням . Для повернення пасажир повинен ввести номер квитка та захисний код вказані у правому верхньому куті квитка. У разі неможливості відмовитися від квитка (відповідно до умов тимчасового повернення), необхідно написати заяву умов тимчасового повернення), необхідно написати запит на електронну пошту help@gunsel.ua.
Квитки, придбані в касах Gunsel (номер закінчується на 10/15), будуть повертаються в касах, де вони були придбані, або в касах, де є послуга повернення квитків де є послуга повернення квитків. Список можна дізнатися за телефоном +380 (93) 327-16-02 (щодня з 07:00 до 19:00) або за телефоном центрального офісу Гюнсел +380 (44) 591-90-90 (у будні з 09:00 до 18:00). Повернення квитків здійснюється за умови пред'явлення оригіналу квитка та документа, що посвідчує особу. документа, що посвідчує особу.
Квитки, придбані в касах автостанцій, повертаються виключно в касах автостанцій.
Квитки, придбані в агентствах-партнерах, повертаються виключно через послуги агентств-партнерів.
Всі види квитків підлягають поверненню на умовах, передбачених КМУ №176 та/або Пасажирські перевезення Гюнсел