Коли попереду всього два дні вихідних, а поїхати розвіятися хочеться, можна вибрати цікаві місця недалеко від вас. Не тільки закордоном на іншому кінці земної кулі багато цікавого. В Україні теж є на що подивитися. Наприклад Харків.

Перша столиця

Купить билет в Харьков

Друге за чисельністю населення місто в країні. Його вважають студентською та науковою столицею України. Більш того – він кілька разів носив статус адміністративної столиці країни. У ньому знаходилися основні сили з виробництва турбін, танків і тракторів. А ще це єдине місто нашої країни, яке зібрало усі нагороди Ради Європи (Диплом, Приз Європи, Таблиця Європи і навіть почесний Прапор). З таким набором місто нудним бути не може. На що ж подивитися в Харкові?

Площа Конституції

Місце зустрічі всіх і вся. Жвава площа з красивою архітектурою і позитивною атмосферою. Тут перетинаються найрізноманітніші інтереси, вік і культура. Приємно просто прогулятися. Багатьох вражає пам’ятник Незалежності – дівчина з крилами і вінком на кулі. Є історичний музей і ляльковий театр. Дістатися легко – станція метро «Площа Конституції» (взагалі сама наявність метро у місті дуже спрощує життя).

Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького

Якщо ви хочете відпочити, то вам сюди. Все дуже Європейське, зелене і доглянуте. Є колесо огляду (найвище в країні) та інші атракціони. Багато квітів і чарівний фонтан. Він добре облаштований і входить в ТОП-10 парків Європи, а це вже про щось говорить. Тут приємно відпочити і самому і навіть з дітьми. Місце, з якого не хочеться їхати.

Харківський дельфінарій

Дельфинарий в Харькове

За самими добрими і позитивними емоціями варто зазирнути у дельфінарій. Захоплююча програма сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Для любителів дайвінгу або всім бажаючим погладити дельфіна (чи навіть білого кита) тут є і така можливість. Розумні і чарівні тварини раді гостям, адже відчувають, що їх тут люблять і зірки тут саме вони.

Музеїв точно вистачить

Для любителів культурних програм, у місті більш ніж достатньо різного роду музеїв. Тут і художній, і історичний, і морський, і комп’ютерної техніки, і навіть музей сексу і сексуальних культур світу. Не дарма Харків – наукова столиця країни, адже з позиції науки тут відкриті найрізноманітніші сфери повсякденного життя.

Придбати квиток на автобус Київ Харків і назад ви можете в офісі Гюнсел або онлайн для економії часу. Вікенд в Харкові – затишний і пам’ятний варіант для дійсно хороших вихідних.