У багатьох пар працює кліше, що якщо це медовий місяць, то обов’язково поїздка на море. Так, як слід відпочити, покупатися і позасмагати – це звичайно прекрасно, але медовий місяць – особливий час. Якщо ви хочете привнести романтики і такої тендітної краси в початок вашого нового життя – весільна подорож до Європи відмінний варіант.

Чарівний Будапешт

Свадебное путешествие в Будапешт

Це місто в Угорщині яке було створене в результаті злиття одразу трьох міст – Буда, Пешт і Обуда. Кожне місто привнесло щось особливе в Будапешт – він поєднує різну культуру, архітектуру та побут. Місто славиться своїми мостами, кожен з яких має свою легенду. Обов’язково варто відвідати будівлю парламенту, яку виконано в неоготичному стилі. Приємно ще те, що тут можна взяти на прокат велосипеди і об’їздити місто вздовж і поперек, насолоджуючись його чарівною атмосферою.

Загадкова Прага

Свадебное путешествие в Европе

Якщо ви любите легенди і загадки, то шлях вам у Прагу. У цьому місті все пронизане легендами, загадками, а місцями навіть трохи містикою. Тут багато соборів і старовинних монастирів, які дійсно захоплюють своїми архітектурними мереживом. Також, для любителів культурного відпочинку тут є чимало музеїв, театрів та інших закладів. Цікаво як у місті переплітаються середньовіччя і модерн. Перлина міста – Карлів міст. Приємно відзначити, що купити квиток до Праги можна у компанії Гюнсел, за дуже вигідною ціною.

Романтична Верона

Куди ж без історії про Ромео і Джульєтту? Приклад вірності і сили почуттів двох молодих людей. Саме місто просякнуте атмосферою романтики і якоїсь сентиментальної витонченості. Здається, що якщо ви приїдете сюди хоч раз, то залишитеся разом навіки. Середньовічні будівлі і красиві замки – відмінне місце для вечірніх прогулянок зі своєю другою половинкою.

Контрастний Вроцлав

Місто різноманіття і контрастів. Різнобарвні лялькові будиночки, немов з картинок казки про пряничну хатинку. Атмосфера повна історичного благородства і сучасної зухвалості. Це ідеальний варіант для пар, які люблять контрасти і не витрачають час даремно. Приємно також відзначити, що це не заїжджений напрямок, в якому кожен відкриває для себе щось нове. Причому варто відзначити, що туди можна купити квиток на автобус або авіаквиток – як вам подобається більше, дорога не така далека, а з Гюнсел ще й комфортна.

Навіщо обмежуватися

Можна взяти тур і поєднати відразу кілька країн – це більше емоцій, вражень і якщо все прорахувати правильно – значно вигідніше, ніж їздити в кожне місто окремо. Не обмежуйте себе і зробіть свій медовий місяць дійсно незабутнім. Весільне в Європу подарує вам масу позитивних емоцій і натхнення, адже це те, з чого варто починати спільне життя.

Купити квитки ви можете в офісі компанії Гюнсел або онлайн, для економії часу. Все швидко і чітко, щоб не вантажити вас зайвий раз, а подарувати незабутню подорож.