Компанія «Gunsel» надає послугу вантажоперевезення по Україні. У нас працює майже 100 відділень, які охоплюють понад 60 міст. Також діє функція кур’єрської доставки. Залежно від типажу вантажу, його ваги і відстані, на яку потрібно його доставити варіюється і сама ціна послуги. Якщо вас цікавить вантажоперевезення по Україні ціна на послугу і умови, пропонуємо до розгляду цю статтю.

Перше, що важливо знати про вантажоперевезення – все декларується, а значить вантаж буде доставлений в цілості, у потрібне місце і в потрібній кількості. Компанія уважно ставиться до якості доставки і робить все від себе залежне, щоб надати послугу в оптимальні терміни.

Яким може бути вантаж

Ведеться класифікація за наступними категоріями:

  • «Папка» (єдиний тариф на доставку документів вагою до 1 кг);
  • «Місце» або «Вантаж» (вага до 30 кг);
  • «Палет» (до 1 тонни);
  • «Шини / диски» (легкові).

Розрахунок вантажоперевезення по категоріям

Виходячи з того до якої категорії відноситься вантаж, варіюється і сам прорахунок його вартості.

Папка. На вантаж цієї категорії діє єдиний тариф – куди б не доставлявся документ, вартість доставки — 34 грн (уточнюйте у оператора). За ним декларується 1 місце. Ваговий діапазон не повинен перевищувати 1 кг.

Місце. Ця категорія вантажу яка розраховується для багажу з вагою до 30 кг. По мірі збільшення ваги і відстані доставки (зони від 1 до 5) збільшується вартість доставки за 1 кг. Мінімальна декларована вартість доставки вантажу становить 300 грн. При перевищенні ваги (понад 30 кг) за кожен додатковий кг додається вартість (чим далі доставка тим більше надбавка). Якщо в одній декларації вказано два місця, то вартість послуги за кожну наступну одиницю (починаючи з другої) становить всього 6 грн.

Палет. Це більш габаритний і важкий вантаж. Мінімальна декларована вартість доставки складає 2500 грн. Вага до 300 кг (1 палета) вважається від 561 до 1419 в залежності від зони доставки. Зі збільшенням ваги збільшується відповідно і сама вартість доставки. Допустима вага однієї палети — до 1 тонни. Кожна наступна одиниця в декларації рахується по 30 грн. Розрахунок вартості вантажоперевезення враховує кількість палет, їх вага і сама відстань доставки.

Шини / диски. До уваги береться тип шин, дисків і коліс для легкових автомобілів. Вартість враховується за окрему одиницю. Мінімальна декларована вартість 500 грн. Розрахунок вартості вантажоперевезення складається виходячи з відстані та кількості одиниць товару одного розміру.

Більш докладно про вартість доставки по вазі ви можете дізнатися в нашому прайсі. Розрахунок відстані вимірюється в «зонах» від 1 до 5, в яких 1 – найближча, а 5 – найдальша. До якої зони належить ваш пункт доставки ви можете уточнити у відповідному прайсі.

Вартість доставки важлива в розрахунку підсумкової вартості товару. Ви можете уточнити у наших менеджерів точну вартість доставки вантажу з прорахунком під ваші потреби. Ми надаємо послуги доставки швидко, якісно і надійно.

Звідки ви хочете відправити вантаж?
У яке місто його доставити?
Вага: кг
Габарити вантажу (ш*в*г):
x x см
Кільк. місць:
Деклар. вартість:
Вкажіть суму, в яку оцінюєте ваш вантаж