Будь-яка діяльність вимагає прояви професіоналізму, майстерності і багаторічного досвіду. Чи не потрапляють в виняток і транспортні послуги, які сприяють як успішному веденню бізнесу, так і вирішенню побутових питань, пов’язаних з переїздом, ремонтними роботами і транспортуванням особистих речей.

Розвиток ринкових відносин сприяє збільшенню потреб в організації логістики не тільки виробничих підприємств, але і торгових організацій. Постійна зміна тарифів на паливо, обслуговування, старіння автотранспорту все частіше змушує керівників компаній відмовлятися від змісту власного автопарку і звертатися в організації-перевізників, що дозволяє економити на паливі і ремонті автомобільного транспорту, на утриманні обслуговуючого персоналу та оренди або купівлі ділянки під стоянку. У зв’язку з цим на ринку транспортно-логістичних послуг популярність набирають вантажні перевезення, відправка і доставка посилок по території української держави.

Грузовые перевозки Украина

Щороку економічні показники вантажних перевезень впевнено займають перші позиції на ринку, аперевізники вантажів по Україні надають споживачам можливість скористатися розширеними спектром послуг компаній, які спеціалізуються на вантажних перевезеннях. Також варто відзначити, що необхідність в якісній і доступній логістиці зростає щороку, сприяючи формуванню величезної конкуренції серед компаній-перевізників. Виходячи з цього, доставка посилок і вантажів по Україні – пріоритетний напрямок функціонування компанії GUNSEL.

Доставка вантажів по Україні

Необхідно здійснити транспортування багажу, а його розмір і вага не дозволяє завантажити особистий транспортний засіб? Фахівці GUNSEL швидко, оперативно і на професійному рівні доставлять вантаж адресату, не обмежуючи Вас в обсязі при прийомі багажу. Сьогодні наша діяльність спрямована на обслуговування понад 60 найбільших українських міст і налічує близько 100 відділень, що дозволяє здійснювати доставку вантажів по Україні будь-яких габаритів протягом 24-48 годин.

Відправлення посилок по Україні

«Як передати бандероль і документи?»- це перше питання, яке виникає у кожного українця, коли необхідно терміново щось передати родичу або другу в інший регіон. Який би обласний центр, Ви не обрали, щоб переслати посилку, команда транспортної компанії GUNSEL підбере оптимальний маршрут і надасть рішення будь-якої задачі. Процедура оформлення відправлення посилки займає всього 10 хвилин. Також ми пропонуємо виклик кур’єра, який за бажанням клієнта прибуде для здійснення відправки в призначене місце і час. Для постійних клієнтів наша команда розробила програму лояльності, вигідних пропозицій і подарунків.

Доставка посилок по Україні

Обслуговування клієнтів по системі 24/7, відправка і доставка посилок, документації, коштовних пакетів, крихких предметів, а також вантажів нестандартного розміру і великогабаритного багажу – принцип роботи транспортно-логістичної організації GUNSEL. Транспортування вантажів здійснюється у фірмовій упаковці компанії, що забезпечує цілісність Вашої відправки. Ми дбаємо про те, щоб Ваш вантаж зберігався належним чином, в цілковитій безпеці і конфіденційності.

GUNSEL – лідер українського ринку транспортних послуг, який здійснює логістичні послуги в області вантажних перевезень по Україні, а також пасажироперевезення на протязі 19 років. Постійна модернізація процесів транспортування вантажів, поліпшення якості обслуговування і розвиток нових напрямків транспортних послуг, сприяє максимальному задоволенню бажань і потреб усіх клієнтів нашої компанії.

Швидка, надійна, оперативна і доступна доставка в будь-який куточок України – принцип роботи GUNSEL.