Вантажні перевезення

Будь-яка діяльність вимагає прояви професіоналізму, майстерності і багаторічного досвіду. Не є винятком і транспортні послуги, які сприяють як успішному веденню бізнесу, так і вирішенню побутових питань, пов’язаних з переїздом, ремонтними роботами і транспортуванням особистих речей.

Розвиток ринкових відносин сприяє збільшенню потреб в організації логістики не тільки виробничих підприємств, але і торгових організацій. Постійна зміна тарифів на паливо, обслуговування, моральне і фізичне старіння автотранспорту все частіше змушує керівників компаній відмовлятися від змісту власного автопарку і звертатися в організації-перевізників, що дозволяє економити на паливі і ремонті автомобільного транспорту, на утриманні обслуговуючого персоналу та оренди або купівлі ділянки під стоянку. У зв’язку з цим на ринку транспортно-логістичних послуг популярність набирають вантажні перевезення, відправка і доставка посилок по території української держави.

Вантажні перевезення Україна

Щороку економічні показники вантажних перевезень впевнено займають перші позиції на ринку, а перевізники вантажів по Україні надають споживачам можливість скористатися розширеними спектром послуг компаній, які спеціалізуються на вантажних перевезеннях. Також варто відзначити, що необхідність в якісній і доступній логістиці зростає щороку, сприяючи формуванню величезної конкуренції серед компаній-перевізників. Виходячи з цього, доставка посилок і вантажів по Україні – пріоритетний напрямок функціонування компанії GUNSEL Group.

Доставка вантажів по Україні

Необхідно здійснити транспортування багажу, а його розмір і вага не дозволяє завантажити особистий транспортний засіб? Фахівці GUNSEL Group швидко, оперативно і на професійному рівні доставлять вантаж адресату, не обмежуючи Вас в обсязі при прийомі багажу. Сьогодні наша діяльність спрямована на обслуговування понад 60 найбільших українських міст і налічує близько 100 відділень, що дозволяє здійснювати доставку вантажів по Україні будь-яких габаритів протягом 24-48 годин.

Відправлення посилок по Україні

«Як передати бандероль і документи?» – це перше питання, яке виникає у кожного українця, коли необхідно терміново щось передати родичу або другу в інший регіон. Який би обласний центр, Ви не обрали, щоб переслати посилку , команда транспортної компанії GUNSEL Group підбере оптимальний маршрут і надасть рішення будь-якої задачі. Процедура оформлення відправлення посилки займає всього 10 хвилин. Також ми пропонуємо виклик кур’єра, який за бажанням клієнта прибуде для здійснення відправки в призначене місце і час. Для постійних клієнтів наша команда розробила програму лояльності, вигідних пропозицій і подарунків.

Доставка посилок по Україні

Обслуговування клієнтів по системі 24/7, відправка і доставка посилок, документації, коштовних пакетів, крихких предметів, а також вантажів нестандартного розміру і великогабаритного багажу – принцип роботи транспортно-логістичної організації GUNSEL Group. Транспортування вантажів здійснюється у фірмовій упаковці компанії, що забезпечує цілісність Вашої відправки. Ми дбаємо про те, щоб Ваш вантаж зберігався належним чином, в цілковитій безпеці і конфіденційності.

GUNSEL Group – лідер українського ринку транспортних послуг, який здійснює логістичні послуги в області вантажних перевезень по Україні, а також пасажироперевезення на протязі 18 років. Постійна модернізація процесів транспортування вантажів, поліпшення якості обслуговування і розвиток нових напрямків транспортних послуг, сприяє максимальному задоволенню бажань і потреб усіх клієнтів нашої компанії.

Швидка, надійна, оперативна і доступна доставка в будь-який куточок України – принцип роботи GUNSEL Group.

Пасажирські перевезення по Україні

Комфортабельні і затишні салони автобусів марки MAN / NEOPLAN дозволять Вам під час подорожі відпочити і ні про що не турбуватися. Всю турботу про поїздку візьмуть на себе висококваліфіковані стюардеси і водії. Під час подорожі Вам будуть запропоновані кава, чай, прохолодні напої і легкі закуски. Ви також зможете насолодитися легкою музикою або переглядом фільмів. Стюардеси нададуть Вам всю інформацію про маршрут руху, зупинках, дату і час прибуття в місце призначення. Всі пасажирські місця обладнані індивідуальними сенсорними моніторами, навушниками, USB роз’ємами. На даний момент компанія GUNSEL Group здійснює регулярні рейси за наступними маршрутами: Київ-Одеса-Київ, Київ-Дніпропетровськ-Київ, Київ-Харків-Київ, Київ-Херсон-Київ, Київ-а / п Бориспіль-Київ і багато ін.

Компанія Gunsel Group – Нам довіряють!