Сидіти вдома у вихідні – не найкращий варіант для постійного проведення часу і не тільки тому, що це зараз “не модно”. У режимі «дім-робота» довго перебувати складно. Рано чи пізно потрібно підзарядитися – іноді варто виїхати кудись на день-два. Тур вихідного дня стає все популярніше і різноманітніше. Давайте детальніше розглянемо в чому ж перевага поїздки на вікенд і чи варта гра свічок.

Переключитись

Усталость

Момент вигоряння буває у багатьох. Емоційна розрядка допоможе впоратися з нудьгою. Але для цього варто залишити звичні місця, де все нагадує про «потрібно» і «терміново» і просто поїхати, провітритися. Іноді досить на пару днів забути про нескінченному списку справ і просто відпочити далеко від дому. Подивіться на нові місця, подумайте про щось новому – навколо вистачає цікавого!

Відпустка не безкінечна

Отпуск в уикенд

Часто на відпустку покладають занадто великі надії. Погодьтеся, навіть при сучасних технологіях і масштабах прогресу, вельми проблематично буде за один-два тижні об’їхати весь світ, закінчити ремонт і привести в порядок дачу. Принаймні від таких подвигів потім знадобиться ще один відпустку, якщо не лікарняний. Скільки б не планувалося на відпустку – виповнюється лише невелика дещиця. А адже в світі стільки приголомшливих місць, на які варто поглянути.

Як багато цікавих місць

Куда поехать на выходные

Подивитися тільки на Європу – тут і пляжі, і античні руїни, і готичні храми, і неймовірна кількість історичних пам’яток. А про різноманітну кухні і говорити не доводиться. Як можна не спробувати німецькі ковбаски, італійську піцу і французькі круасани? І, щоб познайомитися з містом хоч в загальних рисах, іноді цілком достатньо одного-двох днів. Не завжди виходить брати тривалі тури – раз в сезон на вихідні кудись поїхати – уже більше побачиш.

Повернути натхнення

Отдых

Для творчих професій натхнення як бензин для автомобіля. Але воно іноді вередує і не хоче повертатися. Один з найбільш надійних методів його повернення – поїздка в нове місце. Це новий досвід, нові враження і нова порція натхнення. Якщо подивитися на творчість, то в більшості випадків – це трохи сміливості і шматочки колишнього досвіду, того, що ми колись десь побачили. До того ж з отриманням нових вражень наш мозок починає активніше працювати, щоб впоратися з ними і розкласти по поличках.

Не набридне

Путешествия

Ви стикалися з моментом, коли на третій-четвертий день поїздки стає нудно? На жаль, досить поширене явище, особливо якщо місце не особливо різноманітне. Та й від рясніючих всячиною місць можна просто втомитися. Тому іноді саме коротка поїздка допоможе насолодитися місцем і не зіпсувати враження про нього.

Не тільки закордон

Замки Украины

Іноді немає бажання, або банально – можливості поїхати за кордон. Не варто засмучуватися. У рідній Україні теж є на що подивитися! Є і море, і гори, і міста з вражаючою архітектурою. Як на рахунок розкішного Львова з його неймовірною атмосферою креативу і кавового аромату? А Ви колись були в Рівному? Якщо немає – саме час. Тим більше, що ми запустили два нових маршрути якраз таки в ці міста.

Подорожуйте сміливіше і купуйте квиток на автобус в Gunsel! У світі є так багато того, що варто побачити не просто на фото, а своїми очима.