26 квітня нашому рейсу Київ-Варшава-Київ виповнюється 2 роки! На честь цієї події, ми оголошуємо конкурс на найкраще привітання. Будуть визначені 2 переможці, які отримувати по 2 квитки до Варшави.

Все що потрібно для участі в конкурсі:

1. Стати шанувальником сторінки Gunsel (якщо ви ще не з нами), натиснувши кнопку «Мені подобається» на https://www.facebook.com/gunselgroup/

2. Поставити «Лайк» під постом.

3. Поділитися публікацією про проведення конкурсу, натиснувши «Поділитися» на сторінці свого профілю користувача Facebook. Запис повинен бути видно всім користувачам і не видаляти запис зі своєї сторінки до закінчення розіграшу.

4. У коментарях до посту написати своє привітання.

У розіграші можуть взяти участь повнолітні, дієздатні громадяни України, які виконали вимоги до участі в конкурсі.

Акція діє на території України (крім тимчасово окупованих територій АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де введено особливий порядок місцевого самоврядування).

26 квітня ми виберемо два найкращих привітання. Результати конкурсу ми опублікуємо 26 квітня 2018 року в 16:00 на сторінці https://www.facebook.com/gunselgroup/.

Бажаємо успіхів!
* Грошовий еквівалент вартості квитків отримати не можна. Квитки не можуть бути обміняні на квитки на інші рейси. Квитки не можуть бути передані іншим особам.
** Виграй квитки можна скористатися до 26 червня 2018 року включно.