17 липня нашому рейсу Київ-Прага-Київ виповнюється 1 рік! На честь цієї події, ми оголошуємо конкурс на найсмішніше привітання. Конкурс буде проходити на сторінці компанії в FB і в профілі компанії в Instagram.
У кожній соціальній мережі будуть визначені по 1 переможцю, які отримувати по 2 квитки на рейс Київ-Прага-Київ (в яке місто поїхати, Ви вибираєте самі).

Все що потрібно для участі в конкурсі на сторінці компанії в FB:

1. Стати шанувальником сторінки Gunsel, натиснувши кнопку «Мені подобається» (якщо ви ще не з нами). Ваша повинна бути відкрита на час проведення акції.

2. Поставити «Лайк» під цим постом.

3. Поділитися публікацією про проведення конкурсу, натиснувши «Поділитися» на сторінці свого профілю користувача Facebook. Запис повинен бути видно всім користувачам і не видаляти запис зі своєї сторінки до закінчення розіграшу.

4. У коментарях до цього посту написати своє привітання.

Все що потрібно для участі в конкурсі в профілі компанії в Instagram:

1. Стати передплатником профілю Gunsel, натиснувши кнопку «Підписатися» (якщо ви ще не з нами). Ваша повинна бути відкрита на час проведення акції.

2. Поставити «Лайк» під цим постом.

3.Поделіться даними постом у себе в профілі, за допомогою репоста або зробити скріншот фотографії, під фото упомінуть наш аккаунт і написати конкурсний хетштег #поздравление_до_Праги_доведет. Запис повинен бути видно всім користувачам і не видаляти запис зі своєї сторінки до закінчення розіграшу.

4. У коментарях до цього посту написати своє привітання.

У розіграші можуть взяти участь повнолітні, дієздатні громадяни України, які виконали вимоги до участі в конкурсі.
Акція діє на території України (крім тимчасово окупованих територій АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де введено особливий порядок місцевого самоврядування).
17 липня ми виберемо два найсмішніших привітання. Результати конкурсу ми опублікуємо 17 липня 2018 року в 16:00 на сторінці https://www.facebook.com/gunselgroup/ і в профілі @gunselgroup.
Бажаємо успіхів!
* Грошовий еквівалент вартості квитків отримати не можна. Квитки не можуть бути обміняні на квитки на інші рейси. Квитки не можуть бути передані іншим особам.
** Виграй квитки можна скористатися до 17 серпня 2018 року включно.
P.S: Пам’ятайте, що почуття гумору у всіх різний. Поздоровлення не повинні містити образ кого-небудь.