Столиця Польщі володіє особливим шармом і запам’ятовується своєю атмосферою. Варшава може похвалитися багатовіковою історією. Під час Другої світової війни її знесли практично повністю, але старанна робота і любов до рідного міста допомогла її відновити.

Сьогодні в місті дійсно є на що подивитися. Придбати квиток до Варшави можна у нас на сайті, а побудувати маршрут цікавих місць допоможе наш невиликий путівник по основних визначних пам’ятках.

Палац культури і науки

Ця будівля була подарована місту в знак дружби від СРСР. Сама будова зберегла відповідний архітектурний стиль, який був популярний в союзі – високі шпилі, незграбні форми. На тридцятому поверсі будівлі є оглядовий майданчик, з якого відкривається захоплюючий вид. Цей палац вважають найвищою будівлею Польщі. Завдяки його висоті, він став свого роду орієнтиром не лише для місцевих жителів, а й для туристів. У ньому знаходяться численні офіси і магазини.

Краківське передмістя

Краковское предместье

Це цілий проспект усіяний пам’ятками. Чого тільки вартий Палац Сташица або Президентський палац. Приголомшливий костел св. Юзефа красується на багатьох сайтах з визначними пам’ятками. І одне з найбільш знаменних місць – палац Потоцьких, які залишили свій слід як в Польській, так і в Українській історії. Перевага цього проспекту ще і в тому, що він не захаращений транспортом – по ньому дозволено курсувати тільки автобусам і таксі. Це значно спрощує пересування та дозволяє як слід розглянути і насолодитися архітектурними надбаннями.

Замкова площа

Замковая площадь в Польше

Ця пам’ятка геть пронизана казковим духом книжкового середньовіччя. Вона немов ілюстрація до дитячих історій – різноманітне, яскраве і кукольно-красиве місце. Строкаті будиночки і бронзова статуя королю Сигізмунду III, який тримає хрест (що символізує боротьбу з темними силами) і шаблю. У відповідність своїй назві, на площі розташований Королівський замок. Він цікавий не тільки зовнішнім величчю, але й внутрішньої історичною цінністю – він зберігає предмети інтер’єру і королівський архів. А ще є оглядові зали, які відкриті для відвідувачів.

Ринкова площа

Что посмотреть в Варшаве за 1 день

Ще одне чарівне місце, яке зберегло лялькову красу і колорит. Його реконструювали, адже Друга світова не пожаліла цих місць, але відновлювальні роботи пройшли дуже вдало і будівлі виглядають не гірше, ніж раніше. Саме тут проходить безліч свят і ярмарків, які немов підтверджують назву місця. Головна прикраса площі – символ міста – миловидна русалка Сірене, яка відображена у вигляді пам’ятника. Вона охороняє місто від недругів.

Це основні, але далеко не єдині пам’ятки міста. В цілому, Варшава запам’ятовується чистотою і середньовічним шармом архітектурного надбання. Це допоможе відволіктися і отримати заряд натхнення. Ми легко доставимо вас туди – у нас є регулярні рейси, які не змусять довго чекати зустрічі з чарівним містом. А ще є зручні автобуси, які доставлять вас на місце з комфортом і максимально швидко. Не відмовляйте собі в задоволенні відвідати цей колоритний місто.