УМОВИ ПРОГРАМИ «Таємний пасажир»:

1. Щоб стати учасником програми «Таємний пасажир», необхідно заповнити заявку на сторінці https://goo.gl/whXMQm, де вказати:

  • Адресу електронної пошти;
  • Прізвище, ім’я, по батькові;
  • Контактний номер телефону;
  • Де був придбаний квиток;
  • Номер квитка;
  • Дату поїздки;
  • Маршрут поїздки.

2. Заявки приймаються і обробляються відділом пасажирських перевезень компанії «Гюнсел» завчасно, мінімум за 3 робочих дні до планової поїздки пасажира.

3. На одному рейсі може бути тільки один учасник програми «Таємний пасажир».

4. Співробітники пасажирського відділу випадковим чином, серед всіх заявок на один рейс, відбирають учасника програми «Таємний пасажир» серед претендентів і інформують його про участь.

5. Відібраному претенденту (учаснику) буде надіслане посилання на онлайн-анкету оцінювання майбутньої поїздки.

6. Після здійснення поїздки учасник програми «Таємний пасажир», протягом 7 робочих днів, заповнює електронну онлайн-анкету оцінювання.

7. Учасник програми «Таємний пасажир» не має права публічно розголошувати інформацію про свою участь в програмі і про результати проведеної оцінки.

8. У програмі «Таємний пасажир» не можуть брати участь співробітники компанії «Гюнсел» і їх родичі.

9. Беручи участь в програмі «Таємний пасажир», Ви автоматично погоджуєтеся на зберігання і обробку ваших персональних даних відповідно до чинного законодавства України.

10. Беручи участь в програмі «Таємний пасажир», ви зобов’язуєтеся не розголошувати конфіденційну інформацію і дані, отримані під час участі.

БОНУСИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «Таємний ПАСАЖИР»

1. Заохочувальною винагородою учасникам програми «Таємний пасажир» є бонусний квиток (зі знижкою 100%) в одну сторону на один з внутрішніх маршрутів компанії «Гюнсел».
2. Бонусний квиток може бути виданий після обробки результатів його участі в програмі. Обробка результатів участі займає до 7 робочих днів.
3. Після обробки результатів участі в програмі «Таємний пасажир», учасник програми буде інформований на контактну адресу електронної пошти.
4. Учасник програми «Таємний пасажир» самостійно вибирає напрямок, на який хоче отримати бонусний квиток.
5. Вибір посадкового місця в автобусі по бонусному квитку залишається за відділом пасажирських перевезень компанії «Гюнсел».
6. Бонусний квиток видається на будь-яку дату, протягом 40 календарних діб після інформування учасника про результати його участі.
7. Бонусний квиток забороняється повертати і передавати третім особам;
8. Компанія «Гюнсел» має право самостійно змінювати умови програми «Таємний пасажир».