Є моменти, коли швидкість дуже важлива. А доставити на велику відстань ще й швидко – взагалі завдання не з легких. Наземному або водному транспорту з цим завданням не впоратися. Саме для таких цілей створена авіадоставка вантажів. Це швидкий і зручний спосіб доставити цінний вантаж практично в будь-яку точку світу.

У чому перевага авіадоставки

Авиадоставка грузов

Авіадоставка вантажу дозволяє в найкоротші терміни доставити різноплановий вантаж на різні відстані. Це може бути що завгодно – меблі, продукти харчування, одяг, цінні документи, речовини, які швидко псуються, електроприлади та інше. Поштучно або значними партіями – доставка здійснюється у будь-якому випадку.

Всю логістику можна сміливо надати компанії перевізнику. Вам надається оптимальний варіант маршруту і часові рамки – виліт, час в дорозі і час прибуття вантажу в пункт призначення. У будь-який момент ви можете відстежити на якому етапі знаходиться доставка і чи все гаразд з вашим вантажем.

Формальності

Документы на доставку

Оформлення всіх необхідних документів – процес кропіткий і вимагає уваги до всіх деталей, а також знання всіх нюансів. Самостійно їм займатися досить складно. Тому компанії перевізники надають послуги підготовки всього пакета документів. У нього входить страховка і відповідна документація, яку вимагають для перетину кордонів і доставки. Компанія бере на себе питання митного проходження.

Важливо вказати всі необхідні дані, які можуть запросити при доставці. Про них компанія перевізник завчасно попереджає замовника і обумовлює які нюанси потрібно знати при оформленні послуги авіаперевезення.

Від чого залежить ціна доставки

Цена на авиадоставку

В першу чергу від відстані доставки. По Україні це буде значно дешевше ніж закордон. Також важлива вага, при чому більшу роль грає не фактична вага, а об’ємна (самі габарити). На ціноутворення впливає сама специфіка доставки – кліматичні умови, додаткова упаковка або кріплення для крихкого або вантажу, що псується. Додає ціну і швидкість доставки. Якщо вона потрібна «на вчора», по відповідно і ціна буде більше, адже знадобиться задіяти додаткові ресурси для всього оформлення та побудови маршруту.

Замовити авіадоставку вантажу ви можете в компанії Gunsel. Ми надаємо послуги перевезення за лояльними цінами, швидко і надійно. Переконайтеся самі!