У 1997 році розпочала своє існування компанія «Гюнсел».

Свій шлях компанія почала з надання послуг пасажирських автобусних перевезень, але незабаром зуміла розширити список своїх можливостей. Завдяки високому професіоналізму своєї команди та наявності найновішої технічної бази, компанія зайняла лідируючі позиції також і в сфері вантажних перевезень; додала до списку можливих сервісів послугу експрес доставки поштових відправлень по всій Україні.

Компанія «Гюнсел» посідає провідне місце в сфері автотранспортних перевезень вже понад 15 років. Діяльність компанії стала справжнім проривом на вітчизняному ринку автотранспортних послуг. Професіоналізм, якість, оперативність, відповідальність та високий рівень комфорту та сервісу є основною концепцією роботи компанії «Гюнсел». Разом із впровадженням передових технологій бізнесу, змінюються імідж і корпоративно-комунікативна стратегія компанії. Нині «Гюнсел» представляє клієнтам своє нове обличчя – нову торгову марку GNS…

«Гюнсел» змінює назву на ту, яка буде швидше запам’ятовуватися та залишатиметься в пам’яті. Для вантажних та пасажирських перевезень створюються нові торгові марки «GNS Cargo» та «GNS Lines». Новий логотип – це символ щирості наших намірів.

 

Автобусні перевезення «GNS Lines»

  • Під час подорожі в комфортних і затишних салонах автобусів марки MAN та NEOPLAN Ви зможете відпочити і не думати про дорогу. Про це подбають висококваліфіковані водії, механіки та стюардеси.
  • Під час поїздки Вам будуть запропоновані прохолодні напої, чай, кава, легкі закуски.
  • Ви зможете насолодитися переглядом відеофільмів або ж прослуховуванням легкої музики. Стюардеси нададуть Вам повну інформацію про маршрут руху, зупинки та час прибуття автобуса.

Вантажні перевезення «GNS Cargo»

Компанія «GNS Cargo» щодня здійснює вантажоперевезення по всій території Україні. Понад 90 відділень у більш ніж 60 містах України – відправка і прийом бандеролей, посилок, цінних пакетів, крихких предметів, а так само предметів нестандартних розмірів і великогабаритних вантажів різного роду. За бажанням ми оформимо для Вас кур’єрську доставку.