Коли приходить час відпусток і далеких поїздок – діти нікуди не діваються. Вони теж хочуть до бабусь і дідусів, покупатися на морі або просто провести час відпочинку з батьками. Але перш ніж дістатися в такий бажаний пункт призначення потрібно подолати чималу перешкоду – дорогу. Щоб вона не перетворилася на випробування, а стала початком відмінної подорожі варто заздалегідь підготуватися.

Трохи нюансів

Путешествуем с детьми

Коли ви таки наважилися купити квиток на автобус – не економте на дитину. Щоб дорога була приємною і принесла максимум позитивних емоцій, варто врахувати кілька нюансів:

  • Краще взяти йому окреме місце, щоб і малюк їхав комфортно і вам дорога була не в тягар;
  • Оптимальний варіант – нічні рейси – вони не такі спекотні як денні і легше переносяться, до того ж можна поспати в дорозі;
  • Візьміть в салон ручну поклажу з найнеобхіднішим (про це ми поговоримо далі);
  • При купівлі місць, зверніть увагу на їх розташування, щоб дитина не опинилася в іншому кінці салону.

Ручна поклажа

У ручну поклажу потрібно взяти ліки від закачування (наприклад Авіа-море або Драмина). Також варто не забувати про перекус. Це повинно бути щось легке, щоб не кришилося і не розливалося, а також щоб не було яскравих запахів – вони можуть викликати заколисування або банально «роздратувати» інших пасажирів. Хороший варіант котлети в судочку, огірки, варена картопля, банани, почищені варені яйця. Вафлі та печиво теж варіант хороший. Від молочки краще відмовитися, особливо якщо ви їдете днем у спеку. Важливо взяти пакетики (на випадок, якщо дитину таки закачає), серветки (вологі і сухі), воду і пакетик для сміття (ті ж упаковки від перекусів і використані серветки).

Одяг в дорогу

Навіть якщо ви їдете взимку: не варто пакувати дитину в п’ять жарких комбінезонів – так у неї більше шансів запариться і застудитися. Оптимальний варіант комфортний в міру теплий одяг і пледик – у разі чого закутати дитини. Не забуваємо і про змінний одяг – якщо дитина таки спітніла, щоб її можна було переодягнути. Але нехай все буде комфортним і легко надягається. Маленькі діти можуть зригувати – тому можна взяти ще парочку слинявчиків. Весь гардероб тягти теж немає сенсу – додаткове навантаження в першу чергу вам.

Чим зайняти дитину

Звичайно оптимальний варіант – здоровий сон. Так і дорога пройде швидше, і клопоту менше, і дитині комфортно. Щоб малюк заснув потрібно призвичаїтися і розуміти специфіку своєї дитини – що подобається, а що ні. Можна взяти його улюблену іграшку – з нею він заспокоїться швидше. В дорозі можуть стати доречними іграшки з кіндерів – з ними можна розігрувати цілі сценки.

Головне – довірити свою дорогу правильному перевізнику. Компанія Гюнсел знає, як важливо, щоб діти їхали в комфорті і безпеці. Тому якщо ви вирішили купити квитки на автобус у нас – ви зробите правильний вибір.