Відпочинок це не завжди означає витрусити всю заначку. Якщо раціонально підійти до питання, то можна добре відпочити з мінімальними витратами. Особливо якщо ви хочете махнути кудись на вихідні або спланували поїздку заздалегідь. Хочеться відзначити відразу, що в більшість європейських міст цілком можна відправитися з бюджетом для подорожі до 100 євро (правда найчастіше це без урахування квитків). Сьогодні ми з вами розглянемо куди ж можна відправитися бюджетно і зі смаком.

Краков

Краков

Один із самих бюджетних, близьких (а значить ще й дорога не буде кусатися ціною), а ще красивих міст. Європейський шарм і Польська простота, місце зрозуміле нам, як близькии сусідам. Чарівна стара частина міста з її храмами і скульптурами дійсно заворожує. Як не дивно, під час Другої світової, місто майже не постраждало, а це дозволило безлічі приголомшливих будівель зберегти свою красу і до наших днів. Для більшої економії можна купити квиток до Кракова на автобус.

Прага

Прага до 100 евро

Напевно одне з найпопулярніших і при цьому досить доступних міст Європи. Тут і старовинна архітектура з готичними соборами і містичною атмосферою, і дешеве крафтове пиво – що ще потрібно щоб приємно провести вихідні в Європі? Хіба що хороша компанія, але це вже ваше завдання. Правда тут можна наштовхнутися на натовпи туристів, тому краще вибирати не самі ходові місяці – місто все одно завжди красиве!

Вроцлав

Вроцлав

Місце для любителів контрастів – бунтарський дух справжніх революціонерів, історичні пам’ятники і справжній модерн – тут зібралося все в купу. Вся атмосфера досить незвичайна, трохи наелектризована і від цього ще більш принадна. Тут знайдеться місце і для романтиків і для шукачів пригод. І найприємніше – цінова політика більш ніж лояльна.

Берлін

Берлин

Як не дивно, але і це місто теж дуже доступне. Якщо готуватися до поїздки заздалегідь можна придбати і квитки за дуже навіть апетитною ціною. Саме місто надихає своєю величчю і одночасно простотою. Тут є на що подивитися і куди піти, культурний відпочинок на будь-який смак – музеї, театри, топові магазини і просто прогулянка по центру. У повітрі буквально витає повага один до одного, розуміння людської цінності – відмінний варіант для морального відпочинку.

Можна довго перераховувати красиві і доступні міста в Європі, де ви спокійно зможете відпочити за досить лояльними цінами. Важливо розуміти що саме вас приваблює найбільше. А купити квитки ви можете в компанії Гюнсел, яка завжди до ваших послуг.

Приємного відпочинку!