Компанія «GNS Lines» підрозділ «GUNSEL Group» пропонує Вам скористатися автобусами з водіями з власного автопарку!

Наші послуги призначені для всіх, кому необхідний комфортний, надійний і якісний транспортний сервіс по всій Україні. Наша компанія з радістю надасть Вам в оренду різні види автобусів для бізнес-цілей, корпоративних заходів, весіль, екскурсій, ділових поїздок, ювілеїв, при проведенні виставок, конференцій та інше.

Ми гарантуємо, що зробимо зі свого боку все, аби забезпечити взаємовигідні умови співпраці і створити максимальний комфорт в поїздці.

Перевезення людей автобусами «GNS Lines» має певні переваги, які Ви гідно оціните, в тому числі гнучкі ціни та індивідуальний підхід до замовника.

Наші можливості: база сучасних і комфортабельних автобусів, мікроавтобусів задовольнить навіть найвибагливішого клієнта.

Наші принципи:

БЕЗПЕКА!
Автобуси виходять на маршрут після серйозної перевірки технічного стану. Ми довіряємо своїх пасажирів тільки висококласним водіям із великим стажем безаварійного водіння.

ТУРБОТА!
Вас у поїздці супроводжуватиме стюардеса, яка подбає про те, щоб Ви вчасно отримали напої, легкі закуски і почували себе комфортно.

РОЗВАГИ!
Кожен автобус обладнаний плазмовими моніторами, USB-роз’ємами, якими забезпечені всі пасажирські місця, безкоштовно роздається розважальний бортовий журнал «GUNSEL».

КОМФОРТ!
Всі автобуси компанії «GNS Lines» обладнані за сучасним словом техніки.

Автобус Опис
MAN S 2000
47, 48, 55 місць
В салоні: кондиціонер, сидіння з регульованими спинками, індивідуальне підсвічування, мікрофон, DVD; в салоні два 17 -ти дюймових монітора.
MAN FORTUNA
46, 54, 56 місць
В салоні: кондиціонер, сидіння з регульованими спинками, індивідуальне підсвічування, мікрофон, DVD; в салоні два 17 -ти дюймових монітора.
MAN FORTUNA
32 місця
В салоні кондиціонер, сидіння з регульованими спинками, індивідуальне підсвічування, мікрофон, DVD на кожному сидінні, Wi-Fi.
NEOPLAN
46 місць
У салоні: кондиціонер, сидіння з високими регульованими спинками, індивідуальна підсвічування кожного місця, мікрофон, DVD, індивідуальні монітори.
OTOKAR
27 мест
В салоні кондиціонер, сидіння з регульованими спинками, індивідуальне підсвічування, мікрофон, DVD; в салоні один 17 -ти дюймовий монітор.
MERСEDES SPRINTER
17 мест
2013 рік випуску.
У зв’язку з постійною зміною вартості палива, запчастин, законодавства, кон’юктури ринку пасажирських перевезень і щоб уникнути непорозумінь при плануваннірозрахунку перевезень, ми підходимо до кожного запиту індивідуально і завжди готові прорахувати оптимальний маршрут і розробити оптимальні умови співпраці!
Хочемо звернути Вашу увагу на деякі особливості співпраці:
• Мінімальне замовлення автобуса по місту 3:00 + подача.
• При відрядженнях за межі Києва, замовник забезпечує водіям проживання та харчування самостійно.
• Замовник не має право примушувати водіїв до порушення Правил Дорожнього Руху.
• У всіх випадках паркова автобуса оплачується замовником.
• Кількість пасажирів, дозволене для перевезення в даному транспортному засобі не повинно перевищувати місткість самого автобуса.
• Водії не мають права брати в салон сторонніх пасажирів і відхилятися від обумовленого маршруту без узгодження з замовником.
• Послуга «стюардеса» оплачується додатково.
Зв’яжіться з нами – ми відповімо на всі Ваші питання і обов’язково досягнемо домовленості!
arenda@gunsel.com.ua
+38-093-327-16-89
(044)591-90-90
0-800-30-30-10