Купуй білети on-line чи у відділенях компанії «Gunsel» та отримуй подарунок – ФІРМОВУ НАДУВНУ ПОДУШКУ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ!
Умови проведення новорічної акції:
1. Участь приймають всі клієнти, які до кінця акції залишили код квитка у коментарях до публікації
https://vk.com/publicgunsel?w=wall-50920311_2179 чи https://www.facebook.com/gunselgroup/photos/a.4970054...
2. Бути учасниками офіційної групи у «Вконтакте» https://vk.com/publicgunsel чи «Facebook» https://www.facebook.com/gunselgroup.
3. Квиток має бути придбаний у відділенні компанії «GUNSEL» чи on-line на офіційному сайті https://gunsel.ua/passazhirskie-perevozki/kupit-bilety/ .
4. Дата покупки квитка, яка бере участь в акції 22.12.2016-22.01.2017 (включно).
Придбаний квиток в цей період не має обмеження часу і дати поїздки. Приклад: якщо Ви придбали квиток на 28.01.2017 в період дії акції, Ви можете взяти участь у акції.
5. Шість переможці будуть оголошені до 18:00, 23 січня 2017 року на офіційному сайті https://gunsel.ua: 3 переможця в «Вконтакте» https://vk.com/publicgunsel, 3 переможця в «Facebook» https://www.facebook.com/gunselgroup.
6. Шістьом переможцям, яких буде обрано за допомогою Random.app/Генератор випадкових чисел, отримають подарунок: фірмову надувну подушку для подорожей.
7. Отримати приз Ви зможете в найближчому для Вас відділенні компанії «GUNSEL».
Організатор акції не несе відповідальність:
• Дії третіх осіб, що призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого проводиться реєстрація для участі в даній акції.
• За технічні збої, що не залежать від волі організатора і вплинули на хід проведення акції.
• У разі виникнення будь-яких спорів щодо тлумачення умов проведення акції офіційним визнається тлумачення організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників акції і не підлягає оскарженню.
Бажаємо Вам удачі!