Одеса – місто відпочинку, моря і романтики. Найчастіше, говорячи про українську столицю гумору згадуються жарти про пляжні пригоди, Привоз і вуличну їжу. Але чи тільки на цьому тримається популярність міста? Є цілий ряд популярних місць, про які чули практично всі і є куточки менш популярні, але не менш красиві. Ми розповімо вам про деякі з них. Тим більше, що раз автобуси Одеса Київ ходять регулярно – не відвідати це місто майже злочин.

Класика жанру

Дерибасовская улица

Що ж популярного є в приморському містечку, окрім, звичайно ж, самого моря і пляжів. Відразу пригадуються Потьомкінські сходи, вулиця Дерибасівська з площею Остапа Бендера, Оперний театр і Привоз. Якщо поритися в пам’яті і пригадати фільми про місто, можна назвати ще Приморський бульвар і можливо Тещин міст (цей більше за назвою запам’ятовується). Місця безумовно красиві і варто їх відвідати. По суті заради них одних вже можна поспішити на автобус Київ Одеса.

Справжні палаци

Воронцовский дворец в Одессе

Одеса, на відміну від багатьох інших міст, може похвалитися великою кількістю справжніх палаців. При чому багато хто з них зберегли всередині справжні експонати побуту місцевої аристократії.

Шахський, Воронцовський, палац Толстих, Гагаріних, Генерала Вітта і багато інших. Є палаци, які перевтілилися в інші заклади – готелі чи ресторани. Також, для фанатів Гаррі Поттера є його палац. Це будівля побудована трохи більше десятка років тому як будинок відпочинку для співробітників Міжнародного гуманітарного університету.

Для любителів тварин

Биопарк в Одессе

Якщо ви ще сумніваєтеся чи варто купити квиток на автобус в це приморське місто, то варто згадати про відмінні зоопарк і дельфінарій. Де-де, а тут вони поставлені на хорошому рівні. Вистави живі і цікаві – сподобаються не тільки дітям, а й дорослим. До того ж приємно відзначити і те, що тваринки доглянуті і задоволені життям.

Куди ж без моря

Море в Одессе

Море – це і покупатися, і позасмагати, і фотографій красивих назнімати. Правда краще або спочатку фото робити, поки ще не встиг згоріти, або подбати про захист шкіри і потім вже фотографувати золотисту засмагу на тлі блакитного горизонту. Гарні пляжі, порти і маяки – як тут обійтися без романтики. Вечірні прогулянки в цій атмосфері – незабутній час.

Ще трохи культури і того, що після неї

Итальянский дворик в Одессе

Для справжньої інтелігенції тут точно знайдеться чим себе зайняти. Романтичний куточок старої Одеси, парки та алеї. Є чудова обласна філармонія, яка красива не тільки зовні, але і всередині. Варто відвідати музей західного і східного мистецтва, а також археологічний музей. Одне з особливих і універсальних місць – музей коньячної справи Шустов. Після цікавої історії бренду, вас чекає дегустація продукції, при чому в наявності колекційні видання.

Компанія Гюнсел надає можливість швидко і з комфортом потрапити в столицю гумору. Якщо місто сподобається більше ніж очікувалося – квиток на автобус Одеса Київ можна буде здати або обміняти на більш пізні дати. Його можна придбати безпосередньо на місці – в одному з офісів компанії або онлайн. Головна умова – насолодитися красою міста і отримати необхідний заряд одеського натхнення.