Компанія «Gunsel» повідомляє клієнтів щодо збільшення звернень, відносно використання торгової марки компанії в шахрайських цілях. Схема шахрайства вже використовувалася неодноразова та, на цей раз, умовним спонсором розіграшу цінних призів, одним з яких є позашляховик «Шевроле-Нива», нібито виступає наша компанія.
Так званим «переможцям» надходить СМС-повідомлення щодо виграшу та пропонується перейти на сайт для http://terminalservice.usluga.me, де вони можуть більш детально ознайомитися з умовами отримання цінного призу. Переможці, так званого, безпрограшного розіграшу були визначені начебто шляхом незалежного відбору серед користувачів електронних платіжних систем.
Компанія «Gunsel», турбуючись про власний імідж, просить бути обачними при участі в будь-яких розіграшах, які проводяться під іменем компанії окрім тих, що зазначені на офіційних сайтах. Перелік розіграшів та акцій, що проводить наша компанія, Ви завжди можете знайти на офіційному сайті www.gunsel.ua або на офіційних сторінках в соціальних мережах www.vk.com/publicgunsel та www.facebook.com/gunselgroup.