ПОВІДОМЛЕННЯ

про виділ з ТОВ ГЮНСЕЛ нової юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю

05 листопада 2019 року загальними зборами учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Гюнсел» (надалі – Товариство) було прийнято рішення про виділ з Товариства на основі розподільчого балансу нової юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в частині прийняття рішення про виділ відбулась 07 листопада 2019 року.

Всім відомим кредиторам Товариства направлені відповідні повідомлення за юридичними адресами їх місцезнаходження. У порядку, визначеному ст. 55 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», цим листом Товариство публікує інформацію про прийняте рішення.

При цьому Товариство звертає увагу, що підставою для процедури виділу є виключно оптимізація організаційної структури бізнесу. Товариство внаслідок реалізації процедури виділу не припиняється, а нове товариство з обмеженою відповідальністю, у відповідності до закону, буде нести субсидіарну відповідальність за зобов’язаннями Товариства Це рішення жодним чином не впливає на фінансову стабільність та надійність Товариства, відповідно зобов’язання Товариства перед Кредитором буде виконано у встановлені договором строки та порядку.

Товариство з обмеженою відповідальністю ГЮНСЕЛ

Документ