Коли приходить час розширювати бізнес, найчастіше доводиться думати і про питання вантажоперевезень. Не всі фірми мають власний автопарк – у більшості випадків це і не вигідно, і немає особливої потреби. Подорожчання бензину, техобслуговування і необхідність наявності додаткової території для розміщення авто, а ще потреба в додаткових співробітниках – такі витрати можуть бути виправдані тільки при дуже великих оборотах товару і то не завжди.

Набагато рентабельніше найняти компанію вантажоперевезення і замовити їх послуги собі. Для фахівців доставка вантажу – звичайна справа і вони точно знають як оптимізувати процес таким чином, щоб все було доставлено швидко, надійно і з мінімальними витратами.

Чим же доставляти

Варіант доставки поїздом дещо архаїчний і проблематичний. На сьогоднішній день найпопулярнішими є літак, вантажівка і автобус. Якщо вас цікавить доставка невеликого вантажу, наприклад документів, його можна перевозити автобусом.

Грузоперевозки по Украине

Це швидко, надійно і не вимагає зайвих з’ясувань. Його доставлять точно в строк без зайвих переживань. Більш габаритні доставки здійснюються або вантажівками або літаками. Якщо вантаж швидкопсувний або просто вимагає негайної доставки, то швидше за все будуть використані літаки.

Куди доставляти

Компанія Гюнсел доставляє вантаж по Україні. Понад 100 пунктів в 60 містах країни готові прийняти ваш вантаж. Виберіть пункт доставки, який вам найбільше підходить і домовтеся з менеджером про доставку. Не так важливо це буде Київ, Дніпро, Одеса або інше місто – ми прорахуємо максимально зручну для вас доставку.

Ціна і умови доставки

Цінова політика залежить від тоннажу вантажу – чим більше тоннаж тим вище вартість кілометра. Також важлива відстань на яку потрібно зробити доставку. Якщо це перевезення по Києву – ціна буде мінімальною, а ось якщо необхідно доставити в інший кінець країни – вартість відповідно зросте.

Умови доставки максимально клієнтоорієнтованої. Ми знаємо як іноді важливо знати на якому етапі перебуває процес, тому надаємо своїм клієнтам можливість відстежити вантаж. Потрібно тільки ввести код декларації і перевірити – де знаходиться ваш вантаж. Якщо виникають питання – можна задати їх менеджерам компанії. Головне довірити і не хвилюватися зайвий раз – все буде доставлено оптимально швидко.