13 серпня в PinchukArtCentre відбулася прес-конференція, на якій компанія Gunsel Group і FlixBus, який почав свою діяльність в Україні у червні 2019 року, оголосили про початок співпраці.

Компанії спільно запускають три міжнародні рейси.

Спікером від Gunsel Group був Генеральний менеджер Зеки Кочак. Від FlixBus – керуючий директор FlixBus в Польщі та Україні Міхал Леман. Крім журналістів на прес-конференції був присутній Міністр інфраструктури України – Володимир Володимирович Омелян.

Співпраця вступає в силу з 19 серпня 2019 року і стосуватиметься наших міжнародних рейсів в Польщу (Варшава, Вроцлав) і Чехію (Прага).

У напрямку Київ-Варшава (через Люблін) автобус курсуватиме щодня, Київ-Вроцлав (через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце) – три рази в тиждень; Київ-Прага (через Житомир, Рівне, Львів, Градец Кралове) – також три рази в тиждень.

У кожному автобусі Gunsel Group на зазначених маршрутах буде 15 маркованих сидінь для пасажирів Flixbus.

“Ми хочемо поєднати три столиці – Київ, Прагу і Варшаву. Ми також збираємося приєднати Львів і Житомир до наших міжнародних хабів. Тоді пасажир, який їде з України тільки з однією пересадкою, зможе доїхати до величезної кількості міст Європи”, – заявив Міхал Леман .

Подальші плани – міцна співпраця та розвиток нових маршрутів з охопленням більшості українських міст, таким чином в Європу можна буде легко потрапити майже з будь-якої точки України.

В результаті цієї колаборації українці матимуть можливість подорожувати більше, а ми, як команда Gunsel Group, зробимо все для поліпшення якості нашого сервісу!